W dniu 10.10.2023 r. uczniowie klasy 8A i 8 B uczestniczyli w wycieczce do Płocka.Wraz z nauczycielem chemii zwiedzali Laboratorium Orlen. EG-S
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!