Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Klasy 5 "Z wizytą u króla"

Ocena 0/5

Dzień 27 października dla 5a i 5c oraz trzech uczennic z 5b zapisał się po królewsku!

Tego dnia klasy pod opieką p. Ani Traczyk, p. Ani Olechniewicz, p. Mai Siergiej oraz p. Pawła Kocika wyruszyły na lekcję "Z wizytą u króla" na Zamek Królewski. Liczne komnaty, utrzymane w ciepłej kolorystyce,  zdobione złotem i wielkimi portretami, meblami z epoki króla Stasia, mogą na długo zostać w pamięci uczniów. Zwłaszcza w przededniu Święta Niepodległości.  Na koniec wizyty pokłoniliśmy się Królowi III Wazie, by raźnym krokiem ruszyć do teatru Capitol na musical "Friends". Roztańczone widowisko opowiedziało nam historię bliską każdemu nastolatkowi. Dużą atrakcją było wejście po spektaklu na scenę, by spotkać się z aktorami i sfotografować. Całość dopełniły mini-warsztaty poprowadzone przez przedstawicielkę "SOS. Wioski Dziecięce", dzięki którym lepiej zrozumieliśmy przesłanie sztuki. O byciu ważnym, kochanym, akceptowanym w grupie. Podobało nam się! Do zobaczenia następnym razem w Warszawie.

 A.T.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności