Biblioteka – moje miejsce do czytania...
Taki był temat XI edycji konkursu fotograficznego organizowanego przez bibliotekę szkolną.
Bo przecież biblioteka to królestwo książek i najlepsze miejsce, aby przenieść się w świat naszych ulubionych bohaterów literackich.
Niektórzy z naszych uczniów postanowili utrwalić te miłe chwile zaczytania się w bibliotece na swoich fotografiach.
Najpiękniejsze fotografie zostały nagrodzone dyplomami i oczywiście książkami.
A oto laureaci:
1. miejsce – Agata Kaźmierczak, kl. 5A – Dziewczyna za kroplą deszczu
2. miejsce - Barbara Wiktorowicz, kl. 1A – Czytanie – moja pasja
Wyróżnienia:
- Jan Trzciński, kl. 1A – Zaczytany Janek
- Malina Małota, kl. 8A – Czytam w bibliotece
W bibliotece można z bliska przyjrzeć się nagrodzonym fotografiom – są one prezentowane na naszej tablicy.
Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym, powiatowym etapie tego konkursu.
A wszystkich uczniów zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.
MK

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!