Dzień otwarty!
Dzień Otwarty w naszej Szkole za nami! To było wyjątkowe popołudnie pełne uśmiechu, radości i pozytywnej energii! Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za tak liczne przybycie, wspólnie spędzony czas oraz ogromne zainteresowanie naszą szkołą. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować nasze sale lekcyjne, ofertę edukacyjną oraz codzienne życie szkoły. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły za zaangażowanie w przygotowanie atrakcji, warsztatów i spotkań informacyjnych Wyrazy wdzięczności kierujemy do Rady Rodziców za wspaniałą niespodziankę. Mamy nadzieję, że do zobaczenia już we wrześniu! Dziękujemy za to piękne popołudnie!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!