Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek!
Lubisz śpiewać? Chcesz poczuć magię świąt i podzielić się swoim talentem? To świetna okazja, by zaprezentować się, tworząc wyjątkową, świąteczną atmosferę!
Kto może wziąć udział? Uczniowie wszystkich klas -soliści, duety i małe zespoły.
Co trzeba zrobić? Przygotować jedną kolędę lub pastorałkę i wykonać ją podczas konkursu.
Kiedy i gdzie? 9 grudnia 2025r mała sala gimnastyczna klas 1-3, rozpoczęcie konkursu 8:20
Co można wygrać? Za najlepsze wystąpienia przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe.
Nie czekaj! Zgłoś się do nauczycielki muzyki p. Pauliny Buły do 5 grudnia 2025 Stwórzmy razem piękne, świąteczne chwile!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!