Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Podręczniki rozdane

Ocena 0/5

Podręczniki trafiły do naszych uczniów!

Uroczyście ogłaszamy zakończenie akcji wydawania podręczników i ćwiczeń!

W tym roku przekazaliśmy Wam 9309 egzemplarzy!

Dla nas, bibliotekarzy także jest to wydarzenie stresujące, wymagające skupienia i wysiłku fizycznego. Staramy się podręczniki wydać Wam jak najszybciej, żebyście mieli się z czego uczyć, a z drugiej strony czasem musimy czekać na przesyłki z wydawnictw.

Książki należy wypakować, przeliczyć, zapisać w księgach inwentarzowych, ostemplować i po rozdzieleniu na poszczególne klasy, można je Wam wydawać. Najprzyjemniej otrzymywać pachnące nowością książki, chwilę temu wydrukowane. W tym roku takie książki otrzymały klasy 2, 5 i 8.

Klasy 1, 4 i 7 z otrzymanych podręczników korzystają jako drudzy czytelnicy. Każdy podręcznik jest przewidziany do wykorzystania przez 3 lata, dlatego musimy o nie pilnie dbać.

Klasy 3 i 6 dostały podręczniki wykorzystywane już przez dwa lata i po tym roku będą one wycofywane i przekazywane na makulaturę. 

Pod koniec roku okaże się, jak kto dbał o swoje podręczniki.

Prosimy - dbajcie o swoje książki, które wcale nie są darmowe. Na te podręczniki składają się wszyscy pracujący i płacący podatki obywatele Polski. Szanujcie je.

A dziś życzymy Wam – niech nauka łatwo wchodzi Wam do głowy i sprawia przyjemność, my cieszymy się z każdej Waszej dobrej oceny, POWODZENIA!

JD

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności