przejdź do Sochaczew.pl
722349 odwiedzin
Sukces w miejskim konkursie przyrodniczym dla kl III

25 maja 2014 r. uczniowie klas III, którzy wcześniej wygrali konkurs szkolny, reprezentowali „czwórkę” w Miejskim Konkursie Przyrodniczym „ pt „Z biegiem Wisły” organizowanym przez  SP nr 2 w Sochaczewie.  Podczas zmagań nasi uczniowie wzorowo wykonali swoje zadania i zdobyli złoty medal jako drużyna. Patrycja Olczak z kl  III c indywidualnie zajęła II miejsce zdobywając srebrny medal, a Adaś Michałowski z III a otrzymał wyróżnienie. 27 maja pojechaliśmy wspólnie z Panią wicedyrektor  Beatą Lewandowską  na uroczyste podsumowanie konkursu. Obejrzeliśmy interesujące występy i z niecierpliwością oczekiwaliśmy na wręczanie medali i dyplomów. Z rąk Pana Burmistrza Sochaczewa odebraliśmy puchar zwycięzców konkursu. Szczęśliwi  wróciliśmy do szkoły, obiecując sobie, że w następnych konkursach też będziemy brali udział i starali się zajmować jak najlepsze wyniki.