Dwa brązowe medale w czwórboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt

Dnia 15.05.2014 r. odbył się finał międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt oraz chłopców. Na starcie stanęło 6 drużyn w obu kategoriach, które rywalizowały w 4 konkurencjach: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, dziewczęta bieg na 600 m i chłopcy na 1000 m.

Powiat Sochaczewski reprezentowały dziewczynki i chłopcy ze szkoły podstawowej nr 4 w Sochaczewie. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły III miejsce z ogólnym wynikiem 1164 pkt.

Szkołę reprezentowały w następującym składzie: Marysia Wilamowska, Sandra Kłak, Basia Czajka, Ola Zawadzka, Julka Krzyżanowska, Patrycja Białobrzeska

Wyniki dziewcząt:
I miejsce Raszyn
II Jaktorów
III SP4 Sochaczew

Indywidualnie I miejsce zajęła Marysia Wilamowska, która uzyskała łącznie 243 pkt i bardzo dobre wyniki.

Nauczyciel wych. fizycznego Piotr  Maciągowski

Chłopcy z naszej szkoły również zajęli III miejsce z ogólnym wynikiem 1044 pkt.

Szkołę reprezentowali w następującym składzie: Kacper Skurzewski, Dominik Barucha, Michał Bociek, Norbert Pawłowski, Adam Żółtowski oraz Dawid Biszczan.

Indywidualnie I miejsce zajął Kacper Skurzewski, który uzyskał łącznie 253 pkt osiągając  bardzo dobre wyniki: bieg na 60 m - 8,42 s, skok w dal - 4.30, rzut piłeczką palantową 42,5 m oraz bieg na 1000 m - 3:20;34.

Wyniki chłopców:
I Ożarów Mazowiecki
II Jaktorów
III SP 4 Sochaczew

Nauczyciel wych. fizycznego Bartosz Targaszewski

Zabrakło tylko 16 punktów do II miejsca i wystąpienia na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, ale to i tak wielki sukces naszych uczniów oraz ich nauczycieli.

BT

16.05.2014