Wyniki konkursu literackiego z okazji 50-lecia szkoły

Wśród licznych konkursów, jakie odbyły się w naszej szkole z okazji 50 rocznicy jej powstania, znalazł się również konkurs literacki. Adresowany był do wszystkich uczniów z podziałem na dwie grupy wiekowe: klasy 1-3 oraz 4-6. Zarówno młodszym jak i starszym uczniom zaproponowano po trzy tematy w ramach różnorodnych form wypowiedzi pisemnej poznanych w szkole. Młodzi autorzy chętnie podjęli wyzwanie, prezentując swe literackie talenty. Wszystkie teksty spełniły wymagane kryteria.

Ostatecznie spośród kilkudziesięciu prac wybrano te, w których udało się połączyć wysoki poziom literacki z oryginalnym ujęciem tematu, nie zapominając jednocześnie o poprawności językowej.

Oto lista nagrodzonych:

Klasy I-III

I. Oliwier Grzeszczak – 3a

II. Julia Teper

III. Julia Marcinkowska – 3a

Wyróżnienia: Julia Kobylińska – 2b, Aleksander Kuty – 3e, Maja Herc – 2a, Marcel Wojciechowski – 3a

Klasy IV-VI

I. Oliwia Kotlarz – 4b

II. ex aequo   Magdalena Barlak – 6b, Dominika Siekiera – 6c

III. Dominika Gajda – 6e

Wyróżnienia: Julia Żakowska – 6a, Kacper Kiewel – 5c, Olimpia Woszczalska - 4c, Andżelika Pastuszko – 5f

J.Ł.