Macmillan Primary School Tournament

10 kwietnia 2014 szóstka naszych uczniów z klas 1-3 oraz 4-6 przystąpiła do powiatowego konkursu języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament. Konkurs odbył się pod bacznym okiem organizatora: Szkoły Podstawowej nr 7 w Sochaczewie oraz patronatem wydawnictwa Macmillan. Nasi dzielni uczestnicy zajęli I, II miejsce oraz wyróżnienie.

Klasy 1-3

1 miejsce  - Patrycja Olczak, klasa 3c

wyróżnienie - Zuzanna Kreps, klasa 3a

Klasy 4-6

2 miejsce - Maria Wilamowska, klasa 6d

Za trud i wysiłek włożony w staranne przygotowania do konkursu dziękujemy wszystkim uczniom: Zuzannie Staniaszek z klasy 3d, Zuzannie Kreps z klasy 3a, Patrycji Olczak z klasy 3c oraz Magdalenie Barlak z klasy 6b, Izabeli Grzybowskiej z klasy 5b i Marii Wilamowskiej z klasy 6d.

Szkole Podstawowej nr 7 jeszcze raz serdecznie dziękujemy za doskonałą organizację, smakowity poczęstunek oraz zaproszenie do konkursu, a uczestnikom życzymy dalszych sukcesów!

zdj. Magdalena Gomulińska

MG