przejdź do Sochaczew.pl
722880 odwiedzin
Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego Amatorów Pływania

21.03. 2014 na pływalni "Orka" w Sochaczewie MOSiR zorganizował XII Szkolne Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego Amatorów Pływania dla szkół podstawowych i gimnazjów.  Z naszej szkoły wystartowała 26 - osobowa reprezentacja. 

Klasy 1-3 ścigały się na długości 25m stylem dowolnym oraz 4-6, rywalizowały na 50m.
Wśród najmłodszych najlepiej pływali:

 DOMAŃSKA ZUZANNA - 3B (17,64) w Finale (18,28) - I Miejsce
 PILASZEK JULIA - 4E  (24,80) w Finale (22,50) - III Miejsce
 PALASIK MARTYNA - 3C (25,92) w Finale (24,31) - IV Miejsce
 Wilamowska Matylda - 3F (30,79)
 Kaczor Julia - 2C (39,50)
 
 W kategorii chłopców najlepiej popłynęli:
 
 GRZEGOROWSKI TYMOTEUSZ - 3A (19,34) w Finale (18,60) - III Miejsce
 BOŁOZ WOJCIECH - 3A (19,02) w Finale (18,79) - V Miejsce
 Wojciechowski Marcel - 3A (30,50)
 
W klasach 1-3 odbyły się również wyścigi sztafet mieszanych (2-dziewczęta+2-chłopców) 4x25m, w której wystartowali: Domańska Zuzanna+Pilaszek Julia+Grzegorowski Tymoteusz+Bołoz Wojciech i wywalczyli - I MIEJSCE
 
 
 W rywalizacji klas 4-6 dziewcząt na 50m stylem dowolnym najlepsza była:
 
 CZAJKA BARBARA -6B (36,12) w Finale jako jedyna z naszej szkoły (36,12) - II Miejsce
 Ulicka Wiktoria - 6D (40,41)
 Tępczyk Patrycja - 4A (41,34)
 Buczyńska Natalia - 5B (41,43)
 Wylot Anna - 4A (41,48)
 Gajda Dominika - 6E (42,00)
 Jaczyńska Julia - 5E (44,30)
 Kotlarz Oliwia - 4B (47,48)
 Rutkowska Aleksandra - 5D (47,70)
 Stępniak Julia - 6C (51,62)
 Wątor Oliwia - 4F (53,10)
 
W rywalizacji chłopców z klas 4-6 z naszej szkoły najlepsi byli:
 
 Czubak Adam - 5C (39,80)
 Palasik Marcel - 5C (40,30)
 Piętak Wiktor - 4E (46,64)
 Pawłowski Szymon - 4A (51,40)
 Zaczkowski Krzysztof - 4C (52,57)
 Przemyłski Mateusz - 4C (1:01,47)
 Banuch Antoni - 5F (1:02,83)
 
W klasach 4-6 nasza szkoła również wystawiła do rywalizacji sztafety mieszane (2-dziewczęta+2-chłopców) 4x50m, w których wystartowali:

 Sztafeta Nr 1 - Czajka Barbara+Ulicka Wiktoria+Czubak Adam+Palasik Marcel, wywalczyła - III Miejsce
 Sztafeta Nr 2 - Tępczyk Patrycja+Buczyńska Natalia+Piętak Wiktor+Pawłowski Szymon, wywalczyła VI Miejsce

GALERIA ZDJĘĆ

Piotr Maciągowski
 

A A A
24.03.2014
godz.22:31
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość