Sochaczew
Jasełka szkolne

22 grudnia 2022 roku w pięknie udekorowanej sali zebrali się uczniowie wraz z wychowawcami, nauczycielami i p. Dyrektor.

Uczniowie klas 3 a i 3 c wprowadzili nas w świąteczny nastrój. Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię Maryi i Józefa szukających miejsca by narodził się ich Syn Zbawiciel Świata. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowo narodzonego Dzieciątka, Pasterzy, Mędrców, Aniołów i ludzi pracy ( Szewczyk, kowal, piekarz, kominiarczyk).

Wszyscy poczuliśmy się jedną rodziną, w której panuje radość, wzajemna życzliwość i zrozumienie. Niech w tę Świętą Noc Bożego Narodzenia do każdego z nas przyjdzie Chrystus. Niech Swoją mocą wspiera nasze wysiłki. Niech wniesie w nasze życie miłość i radość.

Jasełka zostały przygotowane przez p. Ewę Malinowską i p. Anię Boczkowską.
22.12.2022