Sochaczew
I i III miejsce dla naszych uczennic

Dnia 4.12.2022r nastąpiło podsumowanie Powiatowego Konkursu na Ozdobę Wigilijną i Kartkę Bożonarodzeniową zorganizowanego przez SCK Sochaczew.

Celem konkursu było:

- kultywowanie tradycji i dziedzictwa narodowego

- rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej

- stworzenie dzieciom i uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych

- rozwijanie wrażliwości estetycznej

- tworzenie własnej wizji sceny Bożego Narodzenia w Betlejem

Konkurs adresowany był do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z powiatu sochaczewskiego.

Jurorzy oceniali prace w 4 kategoriach wiekowych:

1. Przedszkola i zerówki

2. Klasa I-III

3. Klasa IV-VI

4. Klasa VII-VIII

Uczniowie naszej szkoły chętnie przystąpili do udziału w konkursie. Do opiekuna p. Mirosławy Szygalskiej wpłynęło bardzo wiele pomysłowych, oryginalnych, estetycznie wykonanych ozdób i kartek bożonarodzeniowych.

W kategorii klas IV-VI na ozdobę wigilijną I miejsce zajęła Marta Odolczyk z klasy Vd, III miejsce Zofia Jasińska z klasy VIc oraz Myroslawa Shamonova z klasy Vd.

Uczennice odebrały nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcom gratuluję a wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie dziękuję za wykonanie prac i już zapraszam do udziału w następnym roku.

Mirosława Szygalska

05.12.2022