Sochaczew
Tobie, Książko, przyrzekamy….

My, uczniowie pierwszej klasy, Tobie, Książko, przyrzekamy….

…. że szanować Cię będziemy, krzywdy zrobić Ci nie damy!

28 listopada 2022 uczniowie czterech klas piewszych, złożyli przyrzeczenie książkom i zostali mianowani na czytelników szkolnej biblioteki. Jest to dla całej naszej szkolnej społeczności bardzo miłe wydarzenie, bo uwielbiamy wypożyczać dzieciom książki! Cieszy nas przybycie każdego czytelnika!

Uroczystość uświetniło widowisko słowno-muzyczne przygotowane przez klasę 2C pod kierunkiem wychowawczyni – p. Mirosławy Malinowskiej. Były w nim zagadki, dobre rady dla czytelników i skoczne piosenki… Na zakończenie nowi czytelnicy otrzymali książki Pierwsze abecadło z pamiątkową dedykacją oraz jedyne i niepowtarzalne zakładki zaprojektowane przez ucznia naszej szkoły, Aleksa Woźnickiego z kl. 7C, laureata szkolnego konkursu na zakładkę do książki (obecnie trwa jego 8. edycja).

Wszystkich naszych czytelników zapraszamy do biblioteki!

JD

29.11.2022