Sochaczew
Wycieczka do Frajdalandi

W piękny słoneczny dzień 1 października klasa IIa wybrała się na wycieczkę szkolną do Bud Iłowskich.

Była to nasza pierwsza wycieczka wyjazdowa. Na miejscu powitali nas mili gospodarze i zaproponowali nam plan naszego pobytu w tym gospodarstwie.

Braliśmy udział w lekcji przyrody, którą poprowadził pasjonata pan Grzegorz. Opowiadał nam o ptakach i podziwialiśmy zręczność z jaką ptaki szybowały nad naszymi głowami. W mini  ZOO karmiliśmy lamy, podziwialiśmy strusia  i jeszcze inne zwierzęta. Z trwogą wchodziliśmy do tunelu i zwinnie pokonaliśmy labirynt.

W trakcie pobytu był też czas na zabawę. Pokonaliśmy tor przeszkód w parku linowym, była trampolina i dmuchańce, a chłopcy z klasy znaleźli też miejsce, aby pograć choć chwilę w piłkę nożna.

Na koniec wycieczki zjedliśmy pyszne lody i po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy do szkoły.

AB

01.10.2021