Sochaczew
Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września w naszej szkole klasy  0-III oraz oddziały świetlicy obchodziły ''Międzynarodowy Dzień Kropki''.

Jest to popularne święto kreatywności i odkrywania ukrytych talentów.

Od samego rana w szkole można było zaobserwować kropki, groszki i kółka.

Uczniowie zapoznali się z historią powstania ''Międzynarodowego Dnia Kropki'' poprzez obejrzenie krótkiego filmu pt. '' The dot-kropka''.

Historia dziewczynki o imieniu Vasthi ukazuje dzieciom na całym świecie jak niewiele potrzeba, by uwierzyć w siebie.

W tym dniu królowały tematyczne filmiki, zabawy ruchowe z kropką, przeliczanie i segregowanie kółek, słuchanie piosenek. Uczniowie wraz z wychowawcami rysowali kropki tworząc piękne prace plastyczne.

W salach oraz na szkolnych drzwiach można było podziwiać ''Drzewa talentów'' lub ''inne kropkowe ozdoby''.

Dzień ten upłynął nam pod znakiem wspaniałej zabawy i  przede wszystkim wiary we własne możliwości i talenty.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i nauczycielom za zaangażowanie.

Ewelina Sobolewska

Sylwia Borowiec