przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
854790 odwiedzin
Witajcie w szkole!

 

    Czas wakacji nieubłaganie dobiegł końca.

 

W dniu 1.09.2021r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.


O godzinie 10.00 na hali sportowej w naszej szkole podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego został wprowadzony sztandar szkoły oraz odśpiewany hymn państwowy. W tak doniosły sposób mogli powitać  nowy rok szkolny  uczniowie klas pierwszych i ósmych  wraz z rodzicami oraz nauczyciele.


Po uroczystym powitaniu Dyrektor Szkoły Anna Kuliś przypomniała o doniosłej rocznicy wybuchu II wojny światowej.  Z tej  okazji, jak co roku delegacje uczniów złożyły kwiaty w kąciku  Patrona Szkoły Janusza Korczaka oraz pod tablicą poświęconą  majorowi Feliksowi Kozubowskiemu dowódcy II Batalionu 18 pułku piechoty i jego żołnierzom walczącym i poległym w dniach 13-15 września 1939 roku  w obronie Sochaczewa.


Następnie Dyrektor Szkoły  Anna Kuliś w swoim wystąpieniu zwróciła uwagę na  zasady sanitarne, które będą obowiązywały podczas nauki w szkole oraz złożyła życzenia. Wszystkim  życzyła przede wszystkim zdrowia, a uczniom w szczególności sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności.
Pracownikom szkoły życzyła satysfakcji z wykonywanej pracy i wytrwałości  w dążeniu do zamierzonych celów. 

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazała także rodzicom uczniów, podkreślając jak ważne i cenne dla wszystkich  jest ich  zaangażowanie w naukę swoich dzieci.


Na koniec do życzeń dołączyła również pani Ewa Błaszczyk,  z-ca przewodniczącej Rady Rodziców.

Dyrektor Szkoły Anna Kuliś wyraziła nadzieję, że rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem spokojnej i efektywnej pracy dla uczniów, rodziców  i nauczycieli.

 

Rok szkolny 2021/2022 zatem został rozpoczęty! 

 

G.K.

A A A
01.09.2021
godz.21:03
 
kontakt