Sochaczew
Zapraszamy po książki…

Jak wypożyczać książki w czasie pandemii?

Na początek dobra wiadomość – biblioteka szkolna jest czynna codziennie w godz. 8.00 – 15.30.

Młodsi uczniowie wypożyczają książki, przychodząc ze swoimi wychowawczyniami na umówiony wcześniej termin. Wtedy, zachowując bezpieczny dystans, mogą wybrać dla siebie interesującą lekturę spośród książek przygotowanych w czytelni. Niestety, nie można jeszcze samemu poszukać książek na półkach i swobodnie pobuszować między regałami, co nasi czytelnicy lubią najbardziej ;-)

Starsi uczniowie mogą przyjść do biblioteki szkolnej i wypożyczyć wybraną książkę. Mogą też (oni lub ich opiekunowie) zadzwonić do biblioteki – nr telefonu: 046 862 21 08 wew. 31 i zamówić potrzebną książkę. Może to być lektura obowiązkowa albo jakaś książka beletrystyczna lub popularnonaukowa…. Z przyjemnością taką zaproponujemy :-)

Zamówione książki będą czekały na odbiór przy głównym wejściu do Szkoły. W tym samym miejscu zostawiamy książki do oddania.

Wszystkich naszych Czytelników zapraszamy do korzystania z bogatych zasobów szkolnej biblioteki.

JD

15.02.2021