Sochaczew
Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021

1 września 2020r. o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

W oficjalnej części wzięli udział nauczyciele, rodzice oraz uczniowie klas najmłodszych i najstarszych.

Pozostali uczniowie ze względów epidemiologicznych spotkali się w wyznaczonych salach lekcyjnych z wychowawcami.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu zabrała głos Pani Dyrektor Anna Kuliś, która

powitała pierwszaków i siódmoklasistów wraz z wychowawcami. Przypomniała również o rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Delegacje uczniów z klasy 7a i 7b złożyły kwiaty w kąciku patrona szkoły Janusza Korczaka oraz pod tablicą pamiątkową przed Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą.

Po wyprowadzeniu sztandaru prowadzący uroczystość Pan Piotr Maciągowski odczytał ogłoszenia dotyczące organizacji roku szkolnego 2020/2021.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom, w tym rozpoczynającym się roku szkolnym,  zdrowia i satysfakcji z osiąganych wyników w nauce.

E.W.