przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
739271 odwiedzin
Listy dzieci w oddziałach "0" i klasach "1"

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

0a

p. Donata Dróżdż

p. Dorota Orlińska

p. Ewelina Sobolewska

 

 

  1. Bazylak Maja
  2. Bujanowska Michalina
  3. Ciotrowski Aleksander
  4. Fidos Jędrzej
  5. Frej Filip
  6. Gasiński Oliwier
  7. Hiliard Autumn
  8. Kacprzak Szymon
  9. Komendarek Franciszek
  10. Kovkasyan Lena
  11. Kowalski Tymon
  12. Markiewicz Jakub
  13. Misiewicz Wojciech
  14. Nowak Nadia
  15. Niemyjski Mikołaj
  16. Ostrowski Borys
  17. Piecka Amelia
  18. Piłat Laura
  19. Przydatek Marcel
  20. Szwarocki Maksymilian
  21. Szymańska Lena
  22. Świątkowski Robert
  23. Tonecki Antoni
  24. Węzowczyk Alex

0b

p. Barbara Milewska

p. Urszula Staniaszek

 

 

 

  1. Bielińska Zuzanna
  2. Ćwiklińska Zuzanna
  3. Dorow Marcelina
  4. Duplicki Adam
  5. Filipiak Patryk
  6. Heleniak Nadia
  7. Isztoika Jan
  8. Kałęcka Vanessa
  9. Kordzi Konrad
  10. Kowalska Natalia
  11. Machnicka Maja
  12. Maliszewski Arkadiusz
  13. Modelewski Michał
  14. Mustan Askin
  15. Paruszewski Miłosz
  16. Rześny Kacper
  17. Skalski Ignacy
  18. Skrzypczyński Klaudiusz
  19. Szmagała Amelia
  20. Szymański Szymon
  21. Wojciechowska Amelia
  22. Zieliński Bruno

 


 

KLASY PIERWSZE

Klasa 1a

p. Anna Boczkowska

 

  1. Arak Filip
  2. Buczek Małgorzata
  3. Burzykowski Mieszko
  4. Gajewska Wiktoria
  5. Kaczorowska Marianna
  6. Krukowska Lena
  7. Krupińska Julia
  8. Łętowska Nadia
  9. Maciejewski Adam
  10. Małodobry Filip
  11. Nowak Dawid
  12. Papierowski Franciszek
  13. Patora Natalia
  14. Piotrowski Aleksander
  15. Popławski Adam
  16. Przybylski Oleg
  17. Racka Zuzanna
  18. Siekielski Piotr
  19. Szatkowski Filip
  20. Szydziński Jakub
  21. Vereskun Veronika
  22. Wójcicki Leon
  23. Zaręba Oliwia
  24. Zientara Marcel

Klasa 1b/i

p. Marzena Staszewska

p. Sylwia Woszczalska

 

 

  1. Bąk Zuzanna
  2. Ciesielska Róża
  3. Gomza Dominika
  4. Górska Daria
  5. Heleniak Marika
  6. Jaworski Paweł
  7. Kacprzak Julia
  8. Kakietek Jakub
  9. Koterwa Igor
  10. Leszczyński Adam
  11. Mieszkowski Kacper
  12. Orlińska Maja
  13. Siekiera Adam
  14. Smus Kaj
  15. Tomczyk Filip

Klasa 1c

p. Ewa Malinowska

 

  1. Berdychowski Marcel
  2. Dałek Marcel
  3. Fudala Piotr
  4. Gąsiorowska Jaśmina
  5. Gregorek Zofia
  6. Jakubiak Kacper
  7. Jasińska Michalina
  8. Kalota Lena
  9. Kaźmierski Borys
  10. Krzemińska Julia
  11. Kukawska Zuzanna
  12. Lasik Hanna
  13. Malesa Filip
  14. Matejko Wiktor
  15. Nowak Alicja
  16. Orzeszek Maciej
  17. Robak Adrianna
  18. Rutkowski Ryszard
  19. Samborska Hanna
  20. Sieczkowski Nikodem
  21. Stachurska Zuzanna
  22. Taube Kornelia
  23. Zaworski Leon
  24. Zielińska Pola


A A A
27.08.2020
godz.16:50
 
kontakt