721933 odwiedzin
Zakończenie roku szkolnego oddziałów przedszkolnych.

Dnia 25.06.2020r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych. Po oficjalnym powitaniu przez Panią dyrektor, uczniowie za całoroczną pracę otrzymali pamiątkowe upominki: książeczki, dyplomy i medale.  Był to o tyle radosny czas, gdyż po raz pierwszy od dawna, mogli znów wspólnie spotkać się wszyscy razem w szkolnych murach naszej szkoły. Przed nami wspaniały czas odpoczynku, beztroski i relaksu. Niech ta chwila wakacyjnego wytchnienia od szkolnych obowiązków sprawi, że pełni werwy i chęci do pracy wrócimy w szkolne ławy, by od nowa zapisać kolejną kartę historii.

Naszym dzieciaczkom życzymy sukcesów na dalszym etapie edukacyjnym oraz udanych i bezpiecznych wakacji.

E.Z.

25.06.2020