721936 odwiedzin
Świetlica żegna

Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice.

Zbliża się czas, na który zawsze z utęsknieniem czekacie – wakacje. W kończącym się roku szkolnym wszystko stanęło na głowie i nic nie odbywało się tak jak powinno. Mamy jednak nadzieję, że we wrześniu wszyscy się spotkamy.

Domyślamy się, że po tak długim okresie, nie możecie się już doczekać długich, letnich dni wypełnionych zabawą i przygodami. Wakacje to czas beztroski, ale nie może być pozbawiony refleksji związanej z bezpieczeństwem. Pamiętajcie, że od Waszych zachowań i decyzji może zależeć zdrowie i życie.

Życzymy Wam, aby każda chwila tych wakacji była radosna i pogodna, ale przede wszystkim bezpieczna.

W te dni, kiedy razem byliśmy w szkole wiele z Was wyróżniło się swoją pracą, zachowaniem i bezinteresowną pomocą, dlatego jak co roku chcemy nagrodzić najbardziej wyróżniające się dzieci.

W związku z nietypowym zakończeniem roku szkolnego, nagrody za wzorową postawę, zachowanie i dyżury na stołówce wręczą Wam wychowawcy.

Udanych i pogodnych wakacji

życzą