przejdź do Sochaczew.pl
721933 odwiedzin
Niech dzień dziecka trwa.., nie tylko 1 czerwca..

 

Drodzy uczniowie, 

czy wiecie czyje to są słowa: ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” 

Mamy nadzieję, że wiecie, ponieważ każdy uczeń naszej szkoły, której patronem jest Janusz Korczak powinien znać cytaty tego wielkiego człowieka. 

Pamiętajcie, że kiedy Wy jesteście szczęśliwi, zadowoleni, uśmiechnięci, to dla dorosłych wszystko staje się piękniejsze, łatwiejsze i też są wtedy szczęśliwi, ..choć być może nie zawsze to okazują☺.

Chcemy Wam życzyć, aby wszyscy dorośli wokół Was, byli życzliwi, opiekuńczy, pomocni i, aby potrafili wspierać Was w trudnych chwilach. A Wy bądźcie pozytywnie nastawieni do innych, wtedy uśmiech nie będzie schodził z Waszej twarzy☺.

 

Kochane dzieciaki, jeszcze jedno!

Bardzo żałujemy, że w związku z pandemią nie możemy się z Wami spotkać podczas wspólnych lekcji. Wielka szkoda, że nie odbył się w tym roku Szkolny Dzień sportu/Dzień dziecka. Wiemy, że jest to jedna z Waszych ulubionych imprez szkolnych. 

Przypomnijcie sobie ceremoniał: sztafeta najlepszych sportowców, zapalenie znicza, wciąganie flagi na maszt, uroczyste otwarcie imprezy przez Dyrektora szkoły i zawody, wyścigi, biegi, skoki, rzuty, konkurencje rekreacyjne, a na koniec mecz nauczyciele kontra uczniowie. Poza tym atrakcje ufundowane przez Radę rodziców – napoje, lody.. 

Ale najważniejsza jest zawsze wspólna zabawa, czysta rywalizacja, zasady fair play…

To święto Waszej aktywności fizycznej, radości i odpoczynku. Oby w przyszłym roku nic nie stanęło nam na przeszkodzie..

A tymczasem bawcie się dobrze podczas tworzenia Piramid na ocenę. To taka namiastka dnia sportu, ale nie w szkole, tylko w domu, z mama, tatą, bratem, siostrą. Pamiętajcie o rozgrzewce wszystkich mięśni, zaplanujcie kto przyjmuje jaką pozycję, kto jest na dole, a kto na górze i zadbajcie o swoje bezpieczeństwo.

 

Powodzenia i radości☺                                                                                                                            Nauczyciele 

                                                                                                                 wychowania fizycznego
Poniżej zdjęcia kilku wzorowych piramid – gratulujemy☺

A A A
04.06.2020
godz.20:13
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość