Tymon z klasy 2B wyróżniony w powiatowym konkursie Tę książkę warto przeczytać!

Tymon Orliński z klasy 2B został wyróżniony w konkursie Tę książę warto przeczytać!

20 marca 2019 r. uczniowie ze szkół powiatu sochaczewskiego zachęcali słuchaczy do przeczytania wybranej przez siebie książki. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Tymon Orliński z 2B namawiał do przeczytania Pana Smrodka Davida Walliamsa; Alicja Krasucka z 6B pięknie opowiedziała o książce R. J. Palazio Cudowny chłopak, a Antoni Krasucki z 1A, jeden z najmłodszych uczestników konkursowych zmagań, opowiedział o swojej fascynacji Nowymi przygodami Bolka i Lolka.

W konkursie wyróżniona została prezentacja Tymona Orlińskiego z klasy 2B!

Gratulujemy Tymonowi!

Dziękuję za udział i mistrzowskie reprezentowanie naszej szkoły całej trójce uczestników – Alicji, Tymonowi i Antkowi, ich Rodzicom i Nauczycielom.

JD