Sochaczew
Kolej na czytanie…. Weź udział w konkursie fotograficznym!

Już po raz ósmy będziecie mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym, który tym razem nosi tytuł Kolej na czytanie. Mamy piękną pogodę a tym samym idealne warunki do plenerów... Zdjęcie powinno przedstawiać osobę (lub osoby) czytające i widoczne jakieś elementy infrastruktury kolejowej np. szyny, zegar, peron, pociąg itp.   W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 4 – 6 i nauczyciele! Dwa najlepsze zdjęcia  w formacie 15 na 21 cm składacie w bibliotece do 30 października br.  Jury pod przewodnictwem artysty fotografika oceni wasze prace i w listopadzie ogłosimy laureatów i rozdamy nagrody ;-)

Prace złożone na nasz konkurs wezmą także udział w powiatowym konkursie fotograficznym organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę w Sochaczewie.

JD

16.09.2018