Sochaczew
Zapraszamy do udziału w biciu rekordu czytania!

8 czerwca, w najbliższy piątek włączymy się już po raz trzeci do ogólnopolskiej akcji czytelniczej Jak nie czytam, jak czytam… . Polega ona na biciu rekordu osób czytających w tym samym czasie. Każdy, kto będzie w tym czasie chciał się włączyć do bicia rekordu, powinien przynieść ze sobą własną książkę, którą przez około 15 minut będzie mógł po cichu poczytać.

Wszystkich chętnych zapraszamy do sali gimnastycznej: klasy 4 – 6 w czasie przerwy w godz. 10.30 – 10.50 (ta przerwa będzie dłuższa niż zazwyczaj); klasy 1 – 3 w czasie lekcji w godz. 11.00 – 11.20 pod opieką nauczycieli, z którymi mają lekcje. W czasie akcji uczniowie siadają na parkiecie, ławeczki przeznaczone są dla osób dorosłych. Bicie rekordu będzie fotografowane. Dzwonek oznacza koniec akcji.

Zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły!

Włączmy się w tę akcję i pobijmy rekord!

Nauczycielki bibliotekarki

04.06.2018