Sochaczew
Warsztaty dekorowania ciastek i lekcja biblioteczna 6a

Dnia 28 marca 2018r. klasa 6a wraz z wychowawczyniami uczestniczyła w lekcji bibliotecznej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kramnicach oraz w warsztatach dekorowania ciastek wielkanocnych w kawiarni Bez Ogródek.

Udział w zajęciach bibliotecznych zachęcił uczniów do założenia kart czytelniczych oraz częstszego odwiedzania biblioteki. Uczniowie poznali sposób funkcjonowania placówki, wypożyczania książek oraz wyszukiwania zbiorów.

Warsztaty ozdabiania ciastek poprowadzone zostały przez pana Pawła Janiaka, właściciela sochaczewskiej pracowni tortów artystycznych Piece of Cake. Uczniowie poznali tajniki zdobienia ciast i ciastek oraz z zaangażowaniem stworzyli piękne i pyszne łakocie.

Serdecznie dziękujemy panu Pawłowi Janiakowi, kawiarni Bez Ogródek oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej za ciekawie spędzone popołudnie oraz gościnność.

E. Z, M.S

29.03.2018