Nasi uczniowie znowu w czołówce

W minioną środę, 28 lutego, odbyła się jubileuszowa XV edycja powiatowego konkursu literackiego Tę książkę warto przeczytać. Organizatorem była Pedagogiczna Biblioteka. Udział wzięło 47 uczniów. Poszczególnym prezentacjom uczniów przysłuchiwały się pani Anna Syperek z Powiatowego Zespołu Edukacji, pani Ewelina Daniłowicz, logopeda z Poradni

Pedagogiczno – Psychologicznej a także pani Jolanta Kawczyńska z SCK. Wszyscy uczestnicy prezentowali swoje książki w sposób bardzo ciekawy wykorzystując rekwizyty, ubarwiając występy śpiewem, muzyką i tańcem. Nasi uczniowie zajęli prestiżowe miejsca.

W kategorii wiekowej klas I-III uczennica klasy IIIa Hanna Kaźmierczak miejsce II.

W kategorii wiekowej klas IV-VII uczennica klasy Vb Alicja Krasucka miejsce I.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i mamy nadzieję, że w przyszłej edycji także wezmą udział.

J. P.

28.02.2018