LOTERIA FANTOWA NA SCHRONISKO AZOREK

W końcu możemy pochwalić się i podsumować akcję zbiórki funduszy dla schroniska Azorek. Działo się bardzo dużo!

Pomysłodawcą była 5e, która przyszła z gotowym pomysłem zorganizowania loterii fantowej. Bardzo aktywnie włączyli się rodzice (tutaj ukłony w stronę Państwa Pakułów i Pani Kamińskiej). Dostaliśmy profesjonalne plakaty z informacją o akcji, dzieci dodatkowo informowały w klasach o planowanej zbiórce. Słodkie fanty piekli wolontariusze nie tylko z 5e, resztę dokupiliśmy. Każdy ofiarodawca dostał specjalnie przygotowaną naklejkę, a dla szczególnie hojnych przygotowane były kubeczki z logo akcji. Dostaliśmy również do wylicytowania dwa kupony z zaproszeniem do Kawiarni Bezogródek i Pizzerii Vesuvio. Oprócz kupna losów dzieciaki mogły przynosić karmę dla zwierzaków. Rozdzieliliśmy zadania i 16 lutego wystartowaliśmy.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i zakończyła się sukcesem. 1585, 89 zł zebranych z loterii i licytacji, mnóstwo dobrej energii,  dobra zabawa i góra karmy to efekty tego dnia. Karmę zawieźliśmy sami, przy okazji odwiedzając schroniskowe psiaki. Po konsultacji z kierownictwem schroniska za zebrane pieniądze kupiliśmy potrzebną im wiertarkę i 306kg suchej karmy. Psiaki podziękowały nam głośnym szczekaniem, a my nastrajamy się na kolejną akcję.

K. P.

26.02.2018