721936 odwiedzin
Ostatnia wizyta Pszczółek w naszej klasie...

Dnia 30 maja grupa Pszczółki z Przedszkola Diecezji Łowickiej im. Św. Aniołów Stróżów z Wychowawczyniami spotkała się z dziećmi z klasy 3g. Nasza współpraca trwała przez 3 lata. W tym okresie mogliśmy oglądać wiele ciekawych inscenizacji przygotowanych przez Dzieci z grupy Pszczółek np. ostatnio zostaliśmy zaproszeni na przedstawienie z okazji 100 rocznicy objawień w Fatimie, gdzie Przedszkolaki profesjonalnie i z wdziękiem zaprezentowały niełatwe treści... Klasa 3g przedstawiła fragment inscenizacji z okazji podsumowania projektu edukacyjnego ,,Książka moim przyjacielem ". Następnie Pszczółki, które za 3 miesiące będą uczniami klasy 1, zadawały pytania doświadczonym już uczniom klasy 3 np. ,,Co jest w szkole najtrudniejsze, albo najłatwiejsze..". Dzieci z przedszkola zasiadły w ławkach oglądając zeszyty i książki. Mam nadzieję, że dzięki naszej trzyletniej współpracy start tych Dzieci będzie nieco łatwiejszy i mniej stresujący... Na koniec wizyty Pani Wychowawczyni E. Anuszewska podziękowała za te spotkania i poprosiła, aby starsi koledzy na szkolnym korytarzu obdarzyli uśmiechem i pomogły w razie potrzeby najmłodszym uczniom, których już przecież znają... My także dziękujemy za gościnność i życzliwość Przedszkolnej Społeczności.

D. Orlińska

01.06.2017