przejdź do Sochaczew.pl
722722 odwiedzin
Chłopcy Mistrzami Powiatu w piłce ręcznej

10 marca w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Na starcie stanęło 6 najlepszych drużyn podzielonych na dwie grupy.

 W Grupie A zagrały: 

Gospodarze z Teresina, SP 3 Sochaczew, SP Kozłów Biskupi

 Grupa B:

SP4 Sochaczew, SP Iłów, SP Paprotnia

W pierwszym spotkaniu grupowym pokonaliśmy zespół z Paprotni 6:2, natomiast mecz z Iłowem zakończył się wynikiem 10:4 i dał nam awans do upragnionego finału.

Do finału awansowała również SP 3 Sochaczew po bardzo zaciętym spotkaniu z Teresinem i ostatecznie remisie 10:10, ale lepszym bilansie bramkowym w poprzednich spotkaniach.

3 miejsce zdobyli gospodarze z Teresina pokonując SP Iłów.

Wielki finał przyniósł sporo emocji gdyż na 40 sekund przed końcem wygrywając 8:6 pozwoliliśmy przeciwnikom zdobyć dwie bramki i doprowadzić do remisu po 8.

Do wyłonienia mistrza powiatu potrzebne były więc dwie dogrywki, ale konsekwentna gra w  obronie pozwoliła nam odskoczyć od rywali i ostatecznie wygrać 11:10.

Wielkie słowa uznania należą się całej drużynie chłopców, która pokazała że w tym roku nie ma sobie równych, wygrywając dotychczas wszystkie gry zespołowe: piłkę koszykową, piłkę siatkową i piłkę ręczną.

Jako Mistrz Powiatu w piłce ręcznej będziemy reprezentować naszą szkołę na zawodach międzypowiatowych 21 marca.

Wystąpiliśmy w składzie:

Kacper Zygmunciak (kapitan) , Patryk Olejniczak, Tymek Grzegorowski, Oliwier Grzeszczak, Marcel Wojciechowski, Bartek Owczarzak, Patryk Kacperski, Kuba Gruczek, Sebastian Kucharski (br), Daniel Morawski (br) Janek Romanowski

Terenerem drużyny jest: Bartosz Targaszewski.

 

B. T.

A A A
13.03.2017
godz.13:47
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość