Lekcja otwarta w klasie IIIf

3 lutego 2017 roku  odbyły się zajęcia otwarte. Chętnych do obserwowania zajęć nauczycieli zaprosili pani Justyna Pęsiek i uczniowie klasy IIIf. Przybyli na zajęcia goście pani dyrektor Ewa Malinowska i pani wicedyrektor Beata Lewandowska oraz nauczyciele pracujący w naszej szkole mogli wziąć udział w Karnawałowym zawrocie głowy. Uczniowie klasy IIIf  odnaleźli klucz do balowej sali, zapakowali niezbędne do zabawy przybory, odmienili czasownik tańczyć i ruszyli do tańca. Wysłuchali walca „Nad pięknym modrym Dunajem” i utworu „Waka, waka”. Zatańczyli do drugiego z nich. W czasie lekcji przygotowali też karnawałowe kotyliony, którymi obdarowali gości.

Bardzo ciekawa lekcja w karnawałowym nastroju.

Zajęcia odbyły się w ramach prac zespołu nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.

Joanna Winnicka

04.02.2017