przejdź do Sochaczew.pl
722881 odwiedzin
Piłkarze „czwórki” najlepsi ...

Piłkarze „czwórki” najlepsi w III Mikołajkowym turnieju piłki nożnej o puchar Dyrektora SP4.

W dniu 6 grudnia w hali sportowej przy ulicy Staszica 25 odbył się II Mikołajkowy turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Sochaczewie.

Na starcie stanęło 8 drużyn z naszego powiatu. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Pani Dyrektor Iwona Mierzwińska. Po przeprowadzeniu losowania i ustaleniu kolejności rozgrywek, drużyny z dużym zaangażowaniem przystąpiły do rywalizacji o jak najlepsze miejsca.

Walka była zacięta i pełna emocji, nikt nie odstawiał nogi. Prezentowane przez młodych futbolistów umiejętności na pewno mogły, co niektórych zaskoczyć. Możemy się z tego powodu tylko cieszyć, gdyż oznacza to, że szkolenie młodzieży w Polsce idzie w dobrym kierunku.

Na Najniższym stopniu podium stanęła SP4 II Sochaczew która pokonała SP7 6:2

W wielkim finale po bardzo zaciętym spotkaniu trwającym 2x10minut SP4 I Sochaczew pokonało SP3 Sochaczew 1:0 i podobnie jak w roku ubiegłym stanęło na najwyższym stopniu podium

 Na zakończenie turnieju, pamiątkowe puchary i medale wręczyli Pani dyrektor Beata Lewandowska oraz Adam Orliński radny Sejmiku województwa mazowieckiego, który ufundował zawodnikom nagrody w postaci plecaków.

Wielkie podziękowania dla Pana sędziego Michała Pszczółkowskiego.

Składy:

Sp4 I Sochaczew: Daniel Morawski, Patryk Kacperski, Piotr Surmański, Bartek Owczarzak, Marcel Wojciechowski, Tymek Grzegorowski, Patryk Olejniczak i kapitan zespołu Kacper Zygmunciak – trener Bartosz Targaszewski

SP4 II Sochaczew: Mateusz Łukawski, Kacper Rogoziński, Maciek Modelewski, Klaudiusz Krutak, Igor Marcinkowski, Michał Szajewski, Janek Romanowski i kapitan zespołu Kacper Rzepczyński – trener Tomasz Malesa

 

Ostateczna kolejność turnieju:

SP 4 I Sochczew

SP 3 Sochaczew

SP4 II Sochaczew

SP7 I Sochaczew

SP Iłów

SP Nowa Sucha

SP Kozłów Szlachecki

SP 7 II Sochaczew

Oto wyróżnieni zawodnicy :

Najlepszy zawodnik – Mateusz Łukawski (Szkoła Podstawowa nr 4 II)

Najlepszy bramkarz – Jakub Jeznach (Szkoła Podstawowa nr3)

Najlepszy strzelec – Patryk Olejniczak (6 bramek, Szkoła Podstawowa nr 4 I)

B.T.

A A A
07.12.2016
godz.14:46
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość