Ruszyła akcja: Czytamy w bibliotece!

W poniedziałek w bibliotece ruszyła akcja głośnego czytania na przerwie o godz. 9.40 dla chętnych słuchaczy.

Miło nas zaskoczyła spora gromadka uczniów, którzy chcieli posłuchać fragmentu tajemniczej książki :-) Tą tajemniczą lekturą okazała się Malutka czarownica Otfrieda Preussler'a. Malutka Czarownica to jedna z tych magicznych książek, które - przeczytane w dzieciństwie - zapamiętuje się na całe życie. Mamy nadzieję, że gościom biblioteki szkolnej spodobał się pierwszy fragment powieści o małej czarownicy, która koniecznie chciała dostać się na bal, w interpretacji nauczycielki biblioteki Joanny Dobkowskiej. Zainteresowani uczniowie będą mogli wysłuchać następnych fragmentów książki podczas kolejnych przerw. Zapraszamy!

JD

03.10.2016