Rozśpiewani poligloci

We wtorek 7 czerwca 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Nieanglojęzycznej organizowanym przez nauczycieli Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie.  Konkursowe zmagania rozpoczęli nasi najmłodsi wykonawcy śpiewający po rosyjsku, włosku i czesku z kl.3a i po hiszpańsku z kl.2c:

I miejsce zespół z kl. 3a w wiązance przebojów z podróży po Europie

II miejsce kl.2c- Małgosia Wojtkowiak, Weronika Szajewska, Otylia Machcińska - „Agosto”

III miejsce kl.2c- Klaudia Błędowska solo oraz w zespole z Dagmarą i Dominiką Grzebiela„Te creo”, „Emi Mundo”

W klasach 4-6

I miejsce  zajęli ex aequo:

Solistka Otylia Stawicka kl.5a- „Santa Maria”, piosenka w języku francuskim

Duet Julia Kobylińska kl.4b i Norbert Skrzypczyński  kl.6c – „Mileńki ty moj” w języku rosyjskim

Uczniów przygotowały panie Joanna Winnicka i Krystyna Bednarska kl.3a, Małgorzata Szyrle kl. 2c
i Anna Olechniewicz kl.4-6

Serdecznie gratulujemy