Julia Marcinkowska zaprojektowała zakładkę biblioteczną!

Może to zapowiedź wielkiej kariery plastycznej Julii Marcinkowskiej z kl. 5A? W ubiegłorocznej edycji bibliotecznego Konkursu na zakładkę do książki Julia zajęła 1 miejsce. Jej zakładka z sową z miejsca podbiła serca jury :).  W tym roku, dzięki zaangażowaniu pani Dyrektor i współpracy z  Agencją Reklamową INTER…TEST w Sochaczewie oraz pana Sebastiana Piłki, mogliśmy wydrukować zakładkę wg projektu Julii. Oczywiście zakładkę trzeba było komputerowo i graficznie opracować i w tym pomógł nam pan Waldemar Kret - wielkie dzięki! Zakładkę, taką zupełnie niepowtarzalną i jedyną – zaprojektowaną przez uczennicę naszej szkoły, otrzymali wszyscy pierwszoklasiści podczas uroczystości pasowania ich na uczniów naszej biblioteki. Ta sympatyczna uroczystość podsumowała projekt klas I Polubić czytanie. Zakładki do książki wg projektu Julii Marcinkowskiej otrzymują także laureaci naszych konkursów bibliotecznych. Mamy nadzieję, że tak utalentowane osoby, jak Julia, których w naszej szkole jest przecież wiele, będą brały udział w konkursach. Warto dostrzegać i rozwijać wszystkie swoje talenty! A Julia być może już weszła na drogę wielkiej kariery, bo przecież nie każdy ma okazję zobaczyć swoją pracę powieloną w setkach egzemplarzy. Jeszcze raz gratulujemy!

JD

19.05.2016