Sukcesy naszych uczennic w Konkursie Geologiczno-Środowiskowym

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział  W Konkursie Geologiczno – Środowiskowym  „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” odbywającym  się w tym roku pod hasłem ZIEMIA W OKOWACH LODU. Organizatorem konkursu było Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego.  Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej o tematyce przedstawionej przez organizatorów, dotyczącej epoki lodowcowej. Dwie prace naszych uczennic bardzo zachwyciły organizatorów. Praca Zuzanny Miłek  z klasy 6a zdobyła wyróżnienie, natomiast praca Aleksandry Nagłowskiej  z klasy 5a zdobyła trzecie miejsce.  Jest to wielki sukces naszych uczennic, bo z trzech województw: mazowieckiego, podlaskiego oraz lubelskiego nadesłano, prawie 500 bardzo interesujących prac.

S.P.

19.05.2016