Uczniowie Czwórki w TVP ABC

W sobotę 14 maja dzieci z klas IIIa, IVc i Va pojechały do TVP ABC.  Nasi uczniowie stanowili widownię muzycznego show w którym gośćmi pana Jerzego Petersburskiego juniora  były utalentowane muzycznie dzieci oraz pan Stanisław Nogaj grający na oryginalnym instrumencie lira korbowa.  Nasi uczniowi także  mieli do odegrania  ważną rolę - publiczności. Śpiewali piosenkę finałową programu, żywo reagowali na prezentacje muzyczne, klaskali, wznosili okrzyki. Ciężko pracowali. Tak, tak udział w nagraniu programu to bardzo ciężka praca. Dzieci spędziły na widowni prawie 5 godzin. Pomimo zmęczenia pięknie reagowały na wszelkie polecenia realizatorów programu.

Uczniowie dużo nauczyli się biorąc udział w nagraniu programu. Poznali telewizję od „kuchni”.  Do szkoły wrócili po godz, 21:00. Byli zmęczeni, ale i bardzo zadowoleni z wycieczki.

Program „Petersburski  music show” z udziałem uczniów naszej szkoły  będzie emitowany po raz pierwszy 5 czerwca 2016r. o godz. 15:30 w TVP ABC.

J.W.

15.05.2016