Najwyższe miejsca Karola i Oli w powiatowym konkursie fotograficznym!

Karol Miłkowski z kl. 4A zajął 1 miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym Zaklinajmy… zaczytajmy… zimę! zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką Filię w Sochaczewie, a Aleksandra Nagłowska z kl. 5A zajęła w tym konkursie 2 miejsce! Okazało się, ze zdjęcia Karola i Oli w swojej kategorii wiekowej – szkoły podstawowe - zajęły 2 najwyższe lokaty w całym powiecie! Prawdę mówiąc – rozpiera nas duma! Zdjęcie Karola nosiło tytuł Zaproszenie do podróży a Ola zatytułowała swoją fotografię Zimowe zaczytanie…

27 kwietnia br. w Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie fotograficznym i spotkanie z sochaczewianinem, Michałem Gołkowskim – autorem 7 książek, z których ostatnia Komornik jest po raz 2 dodrukowywana, bo nakład i pierwszy dodruk rozszedł się błyskawicznie… Pozostałe to: Ołowiany świt, Drugi brzeg, Droga donikąd, Sztywny, Błoto i Chwała. Pan Michał wraz z kierowniczką Biblioteki Pedagogicznej Elżbietą Szczypińską wręczył nagrody naszym laureatom, a potem opowiedział o tym, jak został pisarzem, o czym warto pamiętać przy wyborze ścieżki zawodowej i co lubi robić w wolnym czasie… O tym, jak ciekawie mówił pisarz niech świadczy fakt, że sala „nabita” gimnazjalistami po brzegi słuchała w idealnej ciszy tego, co mówił autor!

Mamy nadzieję, że nasi uczniowie nadal będą brali udział w naszych konkursach. W maju ogłosimy następną edycję konkursu fotograficznego – Letnie czytanie. Już dziś zapraszamy do udziału :)

Jeszcze raz gratulujemy Karolowi i Oli!

JD

28.04.2016