Niezwykła lekcja biologii

Klasy 4a i 4c miały możliwość uczestniczenia w ciekawej lekcji biologii, która odbyła się w Centrum Weterynaryjnym w Sochaczewie. Uczniowie poznali pracę lekarza weterynarii.  Pani weterynarz Katarzyna Jakubowska opowiedziała uczniom jak leczy się i pielęgnuje zwierzęta. Poznały narzędzia medyczne potrzebne do leczenia i badania zwierząt. Uczniowie mieli okazję zobaczyć komórki  krwi przy użyciu mikroskopu. Pani weterynarz  zaprezentowała dzieciom zasady działania urządzenia do przeprowadzania badania RTG i USG. To była niezapomniana lekcja dla wszystkich uczniów.  Każdy mógł poznać namiastkę pracy w tym zawodzie. Dziękujemy Centrum Weterynaryjnemu za przeprowadzenie ciekawych zajęć. Ta niezwykła lekcja biologii na długo pozostanie nam w pamięci. Uczniowie klas 4a i 4c wraz z wychowawczyniami.

zdjęcia: M.G A.W

artykuł: A.W M.G