Let's sing in English po raz szósty w Czwórce

Dnia 11 i 12 stycznia 2016 roku w naszej szkole odbył się miejski etap konkursu piosenki anglojęzycznej Let’s sing in English. Po raz pierwszy nasz konkurs został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew – Pana Piotra Osieckiego. Opiekę nad konkursem przejęła Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Pani Ewa Malinowska. Partnerami konkursu było również wydawnictwo Macmillan, szkoła językowa British School oraz Pan Adrian Solski, któremu uczniowie zawdzięczali słodki, ale zdrowy poczęstunek. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: soliści i zespoły. Uczestnicy konkursu musieli zaśpiewać dowolną piosenkę anglojęzyczną. Do konkursu zgłosiło się wielu chętnych, a po burzliwych naradach jury w składzie Joanna Rolewska, Piotr Staniak oraz Katarzyna Buczek-Grzebiela, Magdalena Franaszek-Niewiadomska oraz Jolanta Kawczyńska wybrało następujące osoby:

Klasy 1-3

Kategoria soliści

miejsce I eq aequo: Ewa Rejman - Memory, SP4 oraz Marcelina Stasiak  - I see the light, SP4

miejsce III: Zuzanna Starzec  - We're sleeping, SP3

Kategoria zespoły

miejsce I: Maria Syperek, Alicja Krasucka  - Ob-la-da Ob-la- di, SP4

miejsce II: Weronika Szajewska, Otylia Machcińska, Małgorzata Wojtkowiak, Filip Chojnacki, Klaudia Błędowska – Another brick in the wall, SP4

miejsce III: Blanka Dróżdż, Zuzanna Figat, Zuzanna Nowakowska, Zuzanna Stępień – I've got a head, SP2

Klasy 4-6

Kategoria soliści

miejsce I: Maria Stasiak - Mercy, SP4

miejsce II: Oliwia Gozdek - Forget about you, SP3

miejsce III: Wiktoria Brodowska - Only hope, SP4

Kategoria zespoły

miejsce I: Marta i Kamila Łukaszewicz - Somewhere over the rainbow, SP4

miejsce II: Dawid Błaszczyk, Bartłomiej Kądziela, Miłosz Pędowski, Alan Wasilewski - My love, SP7

miejsce III: Michalina Gosik, Adam Zaczkowski - You're the one that I want, SP3

wyróżnienie: Zuzanna Kreps, Maria Osmolak, Otylia Stawicka, Tymoteusz Grzegorowski, Oliwier Grzeszczak  - Mamma mia, SP4

M.G, A.W

13.01.2016