Karnawał w Id i IIg

Powrót do szkoły po długiej przerwie świątecznej był pełen wrażeń i zabaw. 7 stycznia odbył się bal karnawałowy, na którym nie zabrakło: księżniczek, postaci bajkowych, superbohaterów, wojowników, zwierzątek i kowbojów. Dzieci, przy granych przez didżeja hitach muzycznych, bawiły się doskonale ukazując swoje talenty taneczne oraz wokalne. Podczas zabawy mogły się posilić słodkościami upieczonymi przez rodziców z różnych klas (dziękujemy, bo wszystko było wyśmienite).

Klasa 2g ma szczególny powód do dumy, ponieważ dwoje dzieci z tej klasy zostało wybranych królową i królem balu. A są to Patrycja Brzezińska, która pięknie prezentowała się w oryginalnym kostiumie pingwinka i Maks Pęśko - przebrany za dzielnego żołnierza. Wybór na pewno nie był łatwy, ponieważ wszystkie dzieci z klas młodszych pięknie wyglądały. Zwycięzcom gratulujemy.

A. Góralczyk

D.Orlińska