Sochaczew
Mikołajkowy rodzinny piknik „Bawmy się razem”

21 grudnia 2015 roku uczniowie klas IIIA i IIIB  wzięli udział w zajęciach w zespole Szkół Ogólnokształcących w Sochaczewie. Uczniowie gimnazjum i liceum wspierani przez swych nauczycieli przygotowali dla swych młodszych kolegów wiele niespodzianek. Nasze spotkanie rozpoczął koncert piosenek świątecznych w wykonaniu utalentowanych uczniów zespołu szkół. Potem dzieci  wzięły udział w zajęciach plastycznych, na których wykonały maski, ozdoby świąteczne i naścienne malowidła. Następnie uczestniczyły  w grach i zabawach sportowych i pokazie chemicznym. Na koniec uczestników odwiedził Mikołaj i obdarował wszystkich słodyczami i kolorowymi ołówkami.

Bardzo wesoło minął 21 grudnia uczniom klas IIIA i IIIB .

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sochaczewie za zaproszenie.

zdj. A. R. i J. W.

UCZNIOWIE I WYCHOWAWCY KLAS III INTEGRACYJNYCH