Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Chociaż, jak śpiewały dzieci „Jeszcze w uszach szumią morskie fale”, nadszedł czas, żeby pożegnać wakacje i przywitać szkołę. 1 września punktualnie o godz. 9:00 rozbrzmiał pierwszy szkolny dzwonek, rozpoczynając  nowy rok szkolny 2015/2016. Wszystkich zebranych powitała pani dyrektor Ewa Malinowska. Szczególną uwagę poświęciła tym, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej placówki. W tym roku klas pierwszych było wyjątkowo dużo i ten dzień był dla nich dużym przeżyciem. Mamy nadzieję, że najbliższe lata spędzone w naszej szkole będą dla nich przyjemnością, a wysiłek włożony w naukę przyniesie im radość i satysfakcję. Po części oficjalnej, dzieci z klasy 2a przedstawiły krótką część artystyczną, przywitały również swoich młodszych kolegów, wręczając im słodkie niespodzianki. Na zakończenie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

A. W.

01.09.2015