Wspaniały dzień z iluzją

Dzień 11 maja 2015 roku na długo zapadnie w pamięci uczniów klasy Ib i Ie. Tego dnia odwiedziliśmy Farmę Iluzji w Mościskach. Chociaż droga była długa, to było warto ją pokonać. Na miejscu czekała na nas moc atrakcji. W świat magii zabrał nas iluzjonista Pan Ząbek, który nie tylko rozbawił wszystkich do łez swoimi sztuczkami, ale pokazał też, za pomocą dzieci, triki z dreszczykiem. Mogliśmy położyć głowę na talerzu, odwiedzić latającą chatę tajemnic czy zobaczyć lewitujący kran i lewitujące piłeczki. W muzeum magii doświadczaliśmy wielu, na pozór, niewytłumaczalnych zjawisk i pokonaliśmy labirynt luster. Swoją sprawność fizyczną mogliśmy sprawdzić na szlaku trapera i ścieżce zdrowia. „Wirujący” świat, dla niektórych nie do pokonania, czekał na nas w tunelu zapomnienia i kręconym domku. Po drodze zwiedziliśmy minizoo i pokonaliśmy wiklinowy labirynt pełen zagadek i szyfrów. Dopełnieniem naszego spotkania z iluzją były warsztaty plastyczne i szaleństwa w dmuchanych zamczyskach. Teraz tylko wystarczy powiedzieć :- „Czary, mary” i wszystko stanie się możliwe.

zdj. Beata Oziemblewska

b.o.