przejdź do Sochaczew.pl
704661 odwiedzin
Złote CZWÓRBOISTKI

7 maja 2015r. na stadionie GOSiR w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym. Startujące drużyny składały się z 6 zawodniczek występujących w 4 konkurencjach: w biegu na 60m i 600m, w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

Wyniki z poszczególnych konkurencji zostały przeliczone na punkty. Znakomity wynik osiągnęły nasze zawodniczki 1034 pkt! Drugą drużynę z Teresina pokonały o ponad 200 pkt (827pkt), Trzecie miejsce zajęły dziewczęta ze SP nr 3 w Sochaczewie (757pkt).

Najlepszy wynik indywidualnie uzyskała Ewa Januszewska – 248 pkt.

22 maja w Pruszkowie odbędą się zawody międzypowiatowe, na których powiat sochaczewski będą reprezentowały zawodniczki naszej szkoły.

Gratulujemy sukcesu!

Skład drużyny: Ewa Januszewska, Wiktoria Góra, Dominika Jagiełło, Natalia Grzeszczak, Natalia Kruszewska, Nikola Strycharska oraz Magdalena Pawlik.