Jestem bezpieczny

Pod takim hasłem 30.04.2015r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w podsumowaniu projektu ''Jestem bezpieczny w szkole i w drodze do szkoły", który trwał niemal od początku roku. W tym czasie dzieci spotkały się z policjantem, odwiedziły pobliską straż pożarną oraz gościły w szkole ratownika medycznego. Tematyka bezpieczeństwa była rownież wielokrotnie poruszana podczas zajęć lekcyjnych, a dzieci wykonały ciekawe prace plastyczne związane z tym projektem. Wszystko po to,  by nasze pierwszaki mogły powiedzieć - Znam zasady, jestem bezpieczny.

Na podsumowaniu klasy 1a i 1e jeszcze raz przypomniały, w odgrywanych scenkach, jak należy się zachowywać, aby być bezpiecznym oraz jak udzielać pierwszej pomocy. Mamy nadzieję, że pozostaną one w głowach dzieci na zawsze i przyczynią się do ich bezpieczeństwa.

A. W.

04.05.2015