Nasze szkolne talenty na konkursie „DO RE MI”

24 marca 2015r. w Zespole Szkół w Chodakowie  odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej „DO RE MI”. Ze względu na wiek uczestnicy ze szkół podstawowych podzieleni byli na dwie kategorie klas I-III i IV-VI. Tym razem uczestnicy mogli prezentować swe umiejętności wokalne solo i w duecie. Konkurencja we wszystkich kategoriach była bardzo silna. Do konkursowych zmagań przystąpiło wielu uczniów ze szkół powiatu sochaczewskiego. Poziom wykonań prezentacji wokalnych był bardzo wysoki. Tym bardziej cieszą sukcesy uczniów naszej szkoły.

Nagrody w konkursie otrzymali:

W kategorii soliści klasy I-III

I miejsce zajęła Ewa Rejman z klasy IIa. Ewa śpiewała piosenkę z repertuaru zespołu Filipinki „Bal Arlekina”.

W kategorii duety  klasy I-III

III miejsce zajęły: Marta i Kamila Łukaszewicz z klasy IIIa. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę z repertuaru Gawędy „Sto uśmiechów na minutę”.

W kategorii soliści klasy IV-VI

I miejsce zajęła Marysia Stasiak z klasy IVa, która wykonała piosenkę „Tak malował pan Chagall”  z repertuaru Edyty Gepert.

W kategorii duety klasy IV-VI

II miejsce zajęły: Agnieszka Adamiak z klasy IVa i Wiktoria Fabisiak z klasy VIc. Dziewczyny śpiewały piosenkę „Brzydkie kaczątko” z repertuaru Gawędy.

Wzruszenie i zachwyt publiczności wzbudziło wykonanie przez Otylię Stawicką z klasy IVa piosenki „Jaka róża, taki cierń” z repertuaru Edyty Gepert.

Do zmagań konkursowych uczniów przygotowały panie: Anna Olechniewicz, Krystyna Bednarska, Maria Skrobosz, Ewelina Zatorska i Joanna Winnicka.

Gratulacje!!!

Serdeczne podziękowania dla organizatorów.

J.W.

25.03.2015