I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt

Zawody po wielu latach nieobecności zagościły w naszej szkole i były rozegrane w nowej hali sportowej. Uczniowie i nauczyciele mogli wreszcie zobaczyć w akcji reprezentację szkoły oraz emocjonować się przebiegiem turnieju. Drużyny zostały jak zwykle podzielone na dwie grupy.

Nasze reprezentantki wygrały z dziewczętami z Rybna i Kozłowa Biskupiego, co gwarantowało im walkę o I miejsce.

Naszymi przeciwniczkami w finale były zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 3. Mecz był zacięty i zakończył się remisem. Obie drużyny przystąpiły do dogrywki, w której nasze dziewczęta okazały się lepsze i wygrały 2 bramkami.

Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna z Iłowa.

Jesteśmy mistrzyniami powiatu sochaczewskiego i w poniedziałek 23.03.2015r. zagramy w zawodach międzypowiatowych! Gratulacje!

Puchar za I miejsce otrzymałyśmy z rąk Pani Dyrektor Ewy Malinowskiej, która wspierała nas w walce i trzymała za nas kciuki.

Skład zwycięskiej drużyny: Wiktoria Góra, Nikola Strycharska, Julia Michałowska, Wiktoria Kacperska, Natalia Targaszewska, Ewa Januszewska, Aleksandra Rutkowska, Klaudia Wójcicka, Małgorzata Brzeska, Oliwia Denisiewicz, Kamila Janicka.

B. P.

20.03.2015