Jesienne czytanie….

Jesień to dobra pora roku na czytanie! Właściwie każda pora jest dobra, ale jesień jest już po prostu najlepsza. Warto z kubkiem dobrej herbaty, zawinąć się w koc i poczytać… I właśnie w naszej szkolnej bibliotece /bez koca i herbaty, ale za to z jabłkami na nagrody/ poczytaliśmy wiersze i opowiadania o jesieni. Uczniowie z klasy 1 f ze swoją wychowawczynią – Justyną Pęsiek przygotowali teksty pt. Wiewióreczka i Jesienne prace polowe, które uczniowie pięknie odczytali. Były także recytacje własnych wierszy w wykonaniu Wiktorii, Leny, Adasia i Zuzi. Dzieci za swoje występy, odgadnięte zagadki, które przygotowała pani Justyna, dostawały w nagrodę jabłka. Na koniec obdarowali czytelników biblioteki pięknym, wspólnie wykonanym plakatem, który będzie można niebawem podziwiać na korytarzu. Mamy nadzieję, że sympatyczni goście będą u nas częściej bywać… Wszystkich serdecznie zapraszamy!

PS. Dziękuję za pomoc znakomitym fotografom – wolontariuszom, to oni są autorami tych znakomitych zdjęć!

JD

27.10.2014